Partner programu.

Parliamo italiano

We speak english

DATAGRAM

Usługi IT | Serwis | Oprogramowanie

Nasze usługi

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usługi IT w zależności od Państwa potrzeb oraz branży.

Serwis komputerowy

Naprawiamy, uruchamiamy, usprawniamy, komputery stacjonarne, laptopy, urządzenia peryferyjne (drukarki monitory itp.)

Oprogramowanie

Sprzedaż licencji oprogramowania antywirusowego, biurowego, CAD, księgowego, ERP dla sprzedaży.

Sprzęt

Oferujemy sprzedaż i uruchomienie sprzętu komputerowego, stacji roboczych, serwerów oraz urządzeń sieciowych, biurowych i innych...

Programy dla firm

Wdrażamy i sprzedajemy oprogramowanie dla firm Faktura IBIZNES w różnych wersjach, o różnej funkcjonalności. Od prostych jednostanowiskowych wersji po konfiguracje wielooddziałowe w chmurze.
Odwiedź naszą dedykowaną stronę Faktura ibiznes - program do fakturowania
i poznaj szczegóły oraz wersje programu.

Dla biur rachunkowych

Pomagamy biurom księgowym w procesie utrzymania sprawnego, wydajnego sprzętu i oprogramowania, a także w rozwiązywaniu problemów z popularnymi programami księgowymi i migracjami klientów z/do. Pomagamy w administracji programem PŁATNIK, OPTIMA, bazami danych w różnych wersjach MSSQL i asystujemy w wymianie danych. Oferujemy administrację systemami rodziny Windows Server i zarządzanie ActiveDirectory

Outsourcing

Opieka nad daną usługą, serwerem, routerem, częścią lub całością infrastruktury IT w danej jednostce, wraz z monitoringiem działania oraz backupem danych. W razie potrzeby, reakcja na awarię z zapewnieniem podstawowych części zamiennch, czy zastępczą infrastrukturą na czas naprawy, aby szybko odtworzyć i przywrócić niezbędne usługi.

Dla kancelarii notarialnych

Znamy specyfikę pracy notariatu. Notariuszom pomożemy w utrzymaniu i zabezpieczeniu infrastruktury notariatu, aktualizacjach certyfikatów oraz popularnych programów notarialnych, np. RejNET. Posiadamy sprawdzone systemy tworzenia kopii zapasowych roboczych dokumentów oraz całych systemów komputerowych. Wdrażamy procedury wymiany informacji w kancelarii w oparciu o metody szyfrowania danych, które znacząco podnoszą bezpieczeństwo podczas pracy mobilnej czy podróży.

Dla szkół

Szkołom oferujemy między innymi:
Sprzedaż oraz instalację tablic, monitorów interaktywnych. Szkolenia z bezpieczeństwa w sieci. Konfiguracje platform do zdalnej pracy i nauczania.
Sprzedaż nowego sprzętu komputerowego z VAT 0% zgodnie z ustawą.
Konfigurację, utrzymanie i rozbudowę i segmentację sieci komputerowych z różnymi opcjami zabezpieczeń i politykami dostępu do zasobów sieci i internetu dla administracji, nauczycieli i uczniów. Konsultacje w zakresie IT dla szkół. Konfiguracje systemów egzaminacyjnych i asystę techniczną podczas ich przeprowadzania.

I wiele innych....

Potrzebujesz czegoś niestandardowego? Zapytaj. Być może będziemy mogli zaproponować rozwiązanie...